Gudstjenester i Ribe Stift

Gudstjenester i Ribe Stift.

April måned

(Find kirke eller præst ved at skrive i Søg:)

   
StedPersonDato og tid
Grindsted KirkeSteen Frøjk Søvndal29/04 -22 07:30
Give KirkeMie Faarkrog30/04 -22 09:00
Give KirkeMie Faarkrog30/04 -22 10:30
Stauning KirkeGitte Ishøy30/04 -22 10:30
Videbæk KirkeRuben Elkjær Kristensen30/04 -22 10:30
Farup KirkeIngen præst01/05 -22 00:00
Tønder KristkirkePræst: Dorothea Lindow01/05 -22 08:30
Fjelstervang KirkeJohannes Esmarch01/05 -22 09:00
Vorbasse KirkeSusanne Østbjerg Kargo01/05 -22 09:00
Sankt Jacobi KirkeHenrik Vejlgaard Kristensen01/05 -22 09:00
Give KirkePoul Viller01/05 -22 09:00
Hodde KirkeLars Bom Nielsen01/05 -22 09:00
Nordby KirkeNanna Dusgård Coln01/05 -22 09:00
Rousthøje KirkeCharlotte Locht01/05 -22 09:00
Ådum KirkePeder-Henning Rugager Søderstjerna01/05 -22 09:00
Guldager KirkeBrian Bannerholt01/05 -22 09:00
Lyne KirkeEbbe Sunesen01/05 -22 09:00
Staby KirkeJakob Sandal01/05 -22 09:00
No KirkeLars Christoffersen01/05 -22 09:00
Nørre Gørding KirkeMargrethe Bendtsen01/05 -22 09:00
Haurvig KirkeAndreas Sahlholdt01/05 -22 09:00
Starup KirkeSøren Lydeking Pedersen01/05 -22 09:00
Øster Lindet KirkeErling Kristensen01/05 -22 09:00
Sankt Peders KirkeEva Holm Riis01/05 -22 09:00
Rindum KirkeMargrethe Dahlerup Koch01/05 -22 09:00
Hostrup KirkeSteen Haarlev01/05 -22 09:00
Tim KirkeUnna-Pernille Gjørup01/05 -22 09:00
Nørre Nebel KirkeAnn Andersen01/05 -22 09:00
Henne KirkeThue Raakjær Jensen01/05 -22 09:00
Bølling KirkePreben Skov Jensen01/05 -22 09:00
Folding KirkeInge Klarlund Bach01/05 -22 09:00
Nørre Omme KirkeAnne Hillgaard01/05 -22 09:00
Strellev KirkeMarianne Holst-Larsen01/05 -22 09:00
Sønder Lem KirkeVivian Linnebjerg01/05 -22 09:00
Bedsted KirkeErling Bjerrum-Petersen01/05 -22 09:00
Troldhede KirkeJens Borg Spliid01/05 -22 09:00
Ho KirkeMette Frydendahl Tarbensen01/05 -22 09:00
Lindknud KirkeDorte Kirkegaard01/05 -22 09:00
Dejbjerg KirkePoul Nyborg01/05 -22 09:00
Folding KirkeInge Klarlund Bach01/05 -22 09:00
Gørding KirkeUffe Vestergaard01/05 -22 09:15
Thyregod KirkeDiana Elisa Rasmussen01/05 -22 09:30
Sankt Knuds KirkeElin Hjuler01/05 -22 09:30
Øse KirkeLene Bruun-Kristensen01/05 -22 09:30
Urup KirkeMattias Skærved01/05 -22 09:30
Zions KirkeJohannes Sloth Christensen01/05 -22 10:00
Toftlund KirkePeter Boyschau01/05 -22 10:00
TreenighedskirkenCharlotte Thea Gade01/05 -22 10:00
Tønder KristkirkePræst: Trine Hauge Nielsen01/05 -22 10:00
GrundtvigskirkenJane Marie Sognstrup01/05 -22 10:00
Sædden KirkeHans Petur Kirkegaard01/05 -22 10:00
Ribe DomkirkeJens Torkild Bak01/05 -22 10:00
Andst KirkeHelle Elberg Torp01/05 -22 10:00
Ubjerg KirkeKirsten Elisabeth Christensen01/05 -22 10:00
Ulfkær KirkeGitte Elisabeth Hansen01/05 -22 10:00
Åstrup KirkeJacob Bjorholm01/05 -22 10:00
Hjerting KirkeArne Mårup01/05 -22 10:00
Hygum Kirke01/05 -22 10:00
Givskud KirkeHenriette Hauritz Jørgensen01/05 -22 10:00
Hemmet KirkeMartin Jensen01/05 -22 10:00
Husby KirkeJakob Sandal01/05 -22 10:00
Jels KirkeAnne-Marie Schødt Moss Hansen01/05 -22 10:00
Darum KirkeThea Emilie Laukamp Nielsen01/05 -22 10:00
Nørre Løgum KirkeBent Oluf Damm01/05 -22 10:00
Sneum KirkeJakob Sillasen Schmidt01/05 -22 10:15
Vorgod KirkeJohannes Esmarch01/05 -22 10:30
Skjoldbjerg KirkeSusanne Østbjerg Kargo01/05 -22 10:30
Vester Nebel KirkeEgil Hvid-Olsen01/05 -22 10:30
Give KirkePoul Viller01/05 -22 10:30
Sankt Jacobi KirkeMette Hvid-Olsen01/05 -22 10:30
Tistrup KirkeLars Bom Nielsen01/05 -22 10:30
Grimstrup KirkeCharlotte Locht01/05 -22 10:30
Lønborg KirkePeder-Henning Rugager Søderstjerna01/05 -22 10:30
Stenderup KirkeHanne Kobbelgaard01/05 -22 10:30
Hostrup KirkeBrian Bannerholt01/05 -22 10:30
Sønder Bork KirkeEbbe Sunesen01/05 -22 10:30
Alslev KirkeAnne Mette Gundesen01/05 -22 10:30
Ringkøbing KirkeMargrethe Dahlerup Koch01/05 -22 10:30
Abild KirkeErling Bjerrum-Petersen01/05 -22 10:30
Bur KirkeMargrethe Bendtsen01/05 -22 10:30
Hvide Sande KirkeAndreas Sahlholdt01/05 -22 10:30
Gjesing KirkeAnders Quistorff01/05 -22 10:30
Kvaglund KirkeGeorg Johannes Græsholt01/05 -22 10:30
Brørup Gl. KirkeInge Klarlund Bach01/05 -22 10:30
Nørup KirkeHeinrich Wichmann Pedersen01/05 -22 10:30
Randbøl KirkeHeinrich Wichmann Pedersen01/05 -22 10:30
Skærbæk KirkeAndreas Lund Melchiorsen01/05 -22 10:30
Stadil KirkeUnna-Pernille Gjørup01/05 -22 10:30
Kvong KirkeAnn Andersen01/05 -22 10:30
Videbæk KirkeRuben Elkjær Kristensen01/05 -22 10:30
Læborg KirkeElse-Marie Hoffmeyer01/05 -22 10:30
Lønne KirkeThue Raakjær Jensen01/05 -22 10:30
Hanning KirkePreben Skov Jensen01/05 -22 10:30
Gammel Sogn KirkeHans Ole Krebs Lange01/05 -22 10:30
Agerbæk KirkeSøren Lydeking Pedersen01/05 -22 10:30
Ølgod KirkeMarianne Holst-Larsen01/05 -22 10:30
Nørre Vium KirkeJens Borg Spliid01/05 -22 10:30
Aal KirkeMette Frydendahl Tarbensen01/05 -22 10:30
Løgumkloster KirkeSten Haarløv01/05 -22 10:30
Hovborg KirkeDorte Kirkegaard01/05 -22 10:30
Velling KirkeVivian Linnebjerg01/05 -22 10:30
Højst KirkeThorsten Bjerg Christensen01/05 -22 10:30
Hover KirkeInge-Dorthe Brønden Kaasgaard01/05 -22 10:30
Vester NykirkeUffe Vestergaard Pedersen01/05 -22 10:30
Brøns KirkeCamilla Eilskov Friis01/05 -22 10:30
Brøns KirkeCamilla Eilskov Friis01/05 -22 10:30
Væggerskilde KirkeAnne Hillgaard01/05 -22 10:30
Sønderho KirkeNanna Dusgård Coln01/05 -22 11:00
Næsbjerg KirkeLene Bruun-Kristensen01/05 -22 11:00
Vonge KirkeDiana Elisa Rasmussen01/05 -22 11:00
Thorsminde KirkeJakob Sandal01/05 -22 11:00
Sankt Ansgar KirkeElin Hjuler01/05 -22 11:00
Løgumkloster KirkeMatthias Alpen01/05 -22 14:00
Billum KirkeAnne Mette Gundesen01/05 -22 16:00
Møgeltønder KirkeChristina Rygaard Kristiansen01/05 -22 19:00
Agerskov KirkeCaspar Gregers Jensen01/05 -22 19:30
Vejen KirkeHenrik Skov-Pedersen04/05 -22 14:30
Vorgod KirkeGert Frost Nicolajsen04/05 -22 16:30
Randbøl KirkeChristina Munk Storm04/05 -22 19:00
Sankt Clemens KirkeIan Gregers M Ørtenblad-Andsager04/05 -22 19:00
Ådum KirkeBo Asbjørn Søndergaard Gimm04/05 -22 19:30
Toftlund KirkeMarianne Holm Zeuthen04/05 -22 20:00
Vilslev KirkeOle Witte Madsen04/05 -22 20:00
Fjelstervang KirkeGert Frost Nicolajsen05/05 -22 16:30
Thyregod KirkeMorten Seindal Krabbe05/05 -22 17:00
Grindsted KirkeSteen Frøjk Søvndal06/05 -22 07:30
Næsbjerg KirkeLene Bruun-Kristensen06/05 -22 10:00
Videbæk KirkeFlemming Harpøth Møller07/05 -22 09:00
Guldager KirkeBjarke Flemming Friis07/05 -22 10:00
Nørre Bork KirkeEbbe Sunesen07/05 -22 10:00
Lunde KirkeThomas Ancher Uth07/05 -22 10:00
Videbæk KirkeFlemming Harpøth Møller07/05 -22 11:00
Thorsminde KirkeJakob Sandal07/05 -22 11:00
Sankt Jacobi KirkeThomas H. Poulsen08/05 -22 09:00
Tistrup KirkeFinn Pedersen08/05 -22 09:00
Årre KirkeMichael Bye Walus Bergerud08/05 -22 09:00
Sønderho KirkeMiriam Florez Garcia Ellendersen08/05 -22 09:00
Borris KirkeSimon Møller Olesen08/05 -22 09:00
Egvad KirkeBirgitte Kirstine Nør Jahn08/05 -22 09:00
Vemb KirkeMargrethe Bendtsen08/05 -22 09:00
Hvide Sande KirkeBirgit Morsing Madsen08/05 -22 09:00
Branderup KirkeCaspar Gregers Jensen08/05 -22 09:00
Øster Lindet KirkeJoanna Pedersen08/05 -22 09:00
Spandet KirkeTherese Bering Solten08/05 -22 09:00
Skærbæk KirkeAndreas Lund Melchiorsen08/05 -22 09:00
Åstrup KirkeJacob Bjorholm08/05 -22 09:00
JohanneskirkenSidsel Keibel Blom08/05 -22 09:00
Hygum Kirke08/05 -22 09:00
Lønne KirkeThue Raakjær Jensen08/05 -22 09:00
Sædding KirkePreben Skov Jensen08/05 -22 09:00
Ny Sogn KirkeHans Ole Krebs Lange08/05 -22 09:00
Husby KirkeJakob Sandal08/05 -22 09:00
Ølgod KirkeElse Juul08/05 -22 09:00
Sønder Lem KirkeHanne Byskov08/05 -22 09:00
Gesten KirkeMira Bang Pedersen08/05 -22 09:00
Herborg KirkeKarl Lund, emeritus08/05 -22 09:00
Sankt Clemens KirkeIan Gregers M Ørtenblad-Andsager08/05 -22 09:00
Ho KirkeMette Frydendahl Tarbensen08/05 -22 09:00
Ballum KirkeAnne Marie Baun08/05 -22 09:00
Emmerlev KirkeBjarne Hjort08/05 -22 09:00
Løgumkloster KirkeSten Haarløv08/05 -22 09:00
Give KirkeTherkel Havtorn08/05 -22 09:00
Væggerskilde KirkeAnne Hillgaard08/05 -22 09:00
Hovborg KirkeDorte Kirkegaard08/05 -22 09:00
Sneum KirkeJakob Sillasen Schmidt08/05 -22 09:00
Vester NykirkeUffe Vestergaard Pedersen08/05 -22 09:15
Vester KirkeMorten Seindal Krabbe08/05 -22 09:30
Næsbjerg KirkeLene Bruun-Kristensen08/05 -22 09:30
Jernved KirkeKatrine Gaub08/05 -22 09:30
Hunderup KirkeOle Witte Madsen08/05 -22 09:30
Malt KirkePeter Viuff08/05 -22 09:30
Zions KirkeDaniel Ettrup Larsen08/05 -22 10:00
Arrild KirkePeter Boyschau08/05 -22 10:00
Toftlund KirkeMarianne Holm Zeuthen08/05 -22 10:00
TreenighedskirkenIngrid Lisby Schmidt08/05 -22 10:00
GrundtvigskirkenWilly Ole Christiansen08/05 -22 10:00
Tønder KristkirkePræst: Kirsten Elisabeth Christensen08/05 -22 10:00
Horne KirkeFinn Pedersen08/05 -22 10:00
Ribe DomkirkeSigne Inge von Oettingen08/05 -22 10:00
Jerne KirkePoul Erik Kammersgaard08/05 -22 10:00
Sønder Omme KirkePatricia Paarsgaard Beck Poulsen08/05 -22 10:00
Ulfborg KirkeGitte Elisabeth Hansen08/05 -22 10:00
Farup KirkeKevin Ocksen Asmussen08/05 -22 10:00
Hjerting KirkePreben Kræn Christensen08/05 -22 10:00
Gadbjerg KirkeHenriette Hauritz Jørgensen08/05 -22 10:00
Sønder Vium KirkeMartin Jensen08/05 -22 10:00
Bedsted KirkeHeine Holmgaard08/05 -22 10:00
Seem KirkeTorben Bramming08/05 -22 10:00
Grimstrup KirkeCharlotte Locht08/05 -22 10:30
Fjelstervang KirkeGert Frost Nicolajsen08/05 -22 10:30
Vorbasse KirkeSusanne Østbjerg Kargo08/05 -22 10:30
Møgeltønder KirkeChristina Rygaard Kristiansen08/05 -22 10:30
Thorstrup KirkeFinn Pedersen08/05 -22 10:30
Sankt Jacobi KirkeMorten Thaysen08/05 -22 10:30
Fåborg KirkeMichael Bye Walus Bergerud08/05 -22 10:30
Stauning KirkePoul Ivan Madsen08/05 -22 10:30
Faster KirkeSimon Møller Olesen08/05 -22 10:30
Andst KirkeHelle Elberg Torp08/05 -22 10:30
Tarm KirkeBirgitte Kirstine Nør Jahn08/05 -22 10:30
Guldager KirkeBjarke Flemming Friis08/05 -22 10:30
Bryndum KirkeBente Møll Bramming08/05 -22 10:30
Madum KirkeJesper Wiborg Andersen08/05 -22 10:30
Veerst KirkeMira Bang Pedersen08/05 -22 10:30
No KirkeLars Christoffersen08/05 -22 10:30
Nørre Gørding KirkeMargrethe Bendtsen08/05 -22 10:30
Lyngvig KirkeBirgit Morsing Madsen08/05 -22 10:30
Gjesing KirkeChristian Bogh08/05 -22 10:30
Randbøl KirkeHeinrich Wichmann Pedersen08/05 -22 10:30
Brejning KirkeAnne Hillgaard08/05 -22 10:30
Holsted KirkeJacob Bjorholm08/05 -22 10:30
Rindum KirkeMogens Thams08/05 -22 10:30
Vester Vedsted KirkeTherese Bering Solten08/05 -22 10:30
Outrup KirkeThomas Ancher Uth08/05 -22 10:30
Nørre Nebel KirkeAnn Andersen08/05 -22 10:30
Lintrup Kirke08/05 -22 10:30
Videbæk KirkeFlemming Harpøth Møller08/05 -22 10:30
Henne KirkeThue Raakjær Jensen08/05 -22 10:30
Finderup KirkePreben Skov Jensen08/05 -22 10:30
Folding KirkeSidsel Keibel Blom08/05 -22 10:30
Nørre Omme KirkeLykke Kloch Sørensen08/05 -22 10:30
Sønder Nissum KirkeJakob Sandal08/05 -22 10:30
Lem KirkeHanne Byskov08/05 -22 10:30
Bejsnap KirkeElse Juul08/05 -22 10:30
Grene KirkeSolvej Paabøl Andersen08/05 -22 10:30
Farre KirkeTherkel Havtorn08/05 -22 10:30
Gørding KirkePernille Plesner Troldborg08/05 -22 10:30
Troldhede KirkeKarl Lund, emeritus08/05 -22 10:30
Aal KirkeMette Frydendahl Tarbensen08/05 -22 10:30
Sønder Skast KirkeAnne Marie Baun08/05 -22 10:30
Visby KirkeBjarne Hjort08/05 -22 10:30
Velling KirkeVivian Linnebjerg08/05 -22 10:30
Nørre Løgum KirkeBent Oluf Damm08/05 -22 10:30
Torsted KirkeInge-Dorthe Brønden Kaasgaard08/05 -22 10:30
Folding KirkeSidsel Keibel Blom08/05 -22 10:30
Vodder KirkeAndreas Lund Melchiorsen08/05 -22 10:30
Vodder KirkeAndreas Lund Melchiorsen08/05 -22 10:30
Lindknud KirkeDorte Kirkegaard08/05 -22 10:30
Nordby KirkeMiriam Florez Garcia Ellendersen08/05 -22 11:00
Øster NykirkeMorten Seindal Krabbe08/05 -22 11:00
Gredstedbro KirkeKatrine Gaub08/05 -22 11:00
Vilslev KirkeOle Witte Madsen08/05 -22 11:00
Askov KirkePeter Ole Finnemann Viuff08/05 -22 11:00
Nollund KirkeMarianne Hjernø Lesner08/05 -22 11:00
Kalvslund KirkeSimon Talbo Linneberg Stubkjær08/05 -22 19:00
Grindsted KirkeSteen Frøjk Søvndal11/05 -22 17:00
LindecentretMira Bang Pedersen12/05 -22 10:00
Toftlund KirkeMarianne Holm Zeuthen12/05 -22 17:00
Vester KirkeAnne Dolmer12/05 -22 19:00
Nørup KirkeHeinrich Wichmann Pedersen12/05 -22 19:00
Læborg KirkePeter Kiel Nielsen12/05 -22 19:00
Ølgod KirkeMarianne Holst-Larsen12/05 -22 19:00
Farup KirkeIngen præst13/05 -22 00:00
Velling Kirke13/05 -22 00:00
Tarm KirkeBo Asbjørn Søndergaard Gimm13/05 -22 09:00
Lønborg KirkePeder-Henning Rugager Søderstjerna13/05 -22 09:00
Lyngvig KirkeAndreas Sahlholdt13/05 -22 09:00
Tim KirkeUnna-Pernille Gjørup13/05 -22 09:00
Nørre Nebel KirkeAnn Andersen13/05 -22 09:00
Hygum KirkeAnne-Marie Schødt Moss Hansen13/05 -22 09:00
Hygum KirkeAnne-Marie Schødt Moss Hansen13/05 -22 09:00
Hemmet KirkeSimon Møller Olesen13/05 -22 09:00
Sønder Nissum KirkeJakob Sandal13/05 -22 09:00
Bedsted KirkeBent Oluf Damm13/05 -22 09:00
Hjerpsted KirkeAnne Marie Baun13/05 -22 09:00
Stenderup KirkeHanne Kallestrup Kobbelgaard13/05 -22 09:00
GrundtvigskirkenWilly Ole Christiansen13/05 -22 09:30
Thyregod KirkeMorten Seindal Krabbe13/05 -22 09:30
Vilslev KirkeOle Witte Madsen13/05 -22 09:30
Askov KirkePeter Ole Finnemann Viuff13/05 -22 09:30
Tjæreborg KirkeJakob Sillasen Schmidt13/05 -22 09:30
Zions KirkeJohannes Sloth Christensen13/05 -22 10:00
Tirslund KirkePeter Boyschau13/05 -22 10:00
Fjelstervang KirkeGert Frost Nicolajsen13/05 -22 10:00
TreenighedskirkenIngrid Lisby Schmidt13/05 -22 10:00
Vor Frelsers KirkeChristian Bogh13/05 -22 10:00
Tønder KristkirkePræst: Trine Hauge Nielsen13/05 -22 10:00
Andst KirkeHelle Elberg Torp13/05 -22 10:00
Jerne KirkeSarah Asp13/05 -22 10:00
Lyne KirkeEbbe Sunesen13/05 -22 10:00
Outrup KirkeThomas Ancher Uth13/05 -22 10:00
Gesten KirkeIngen13/05 -22 10:00
Jels KirkeAnne-Marie Schødt Moss Hansen13/05 -22 10:00
Hovborg KirkeDorte Kirkegaard13/05 -22 10:00
Darum KirkeThea Emilie Laukamp Nielsen13/05 -22 10:00
Vester NykirkeUffe Vestergaard Pedersen13/05 -22 10:00
Skads KirkeMette Præstegaard Friis13/05 -22 10:00
Borris KirkeSimon Møller Olesen13/05 -22 10:30
Hoven KirkeBo Asbjørn Søndergaard Gimm13/05 -22 10:30
Egvad KirkePeder-Henning Rugager Søderstjerna13/05 -22 10:30
Ringkøbing KirkeJørgen Paakjær Moeslund13/05 -22 10:30
Bryndum KirkeEgil Hvid-Olsen13/05 -22 10:30
Næsbjerg KirkeLene Bruun-Kristensen13/05 -22 10:30
Hvide Sande KirkeAndreas Sahlholdt13/05 -22 10:30
Randbøl KirkeChristina Munk Storm13/05 -22 10:30
Brejning KirkeAnne Hillgaard13/05 -22 10:30
Vedersø KirkeUnna-Pernille Gjørup13/05 -22 10:30
Videbæk KirkeRuben Elkjær Kristensen13/05 -22 10:30
Lønne KirkeThue Raakjær Jensen13/05 -22 10:30
Bække KirkeMira Bang Pedersen13/05 -22 10:30
Thorsminde KirkeJakob Sandal13/05 -22 10:30
Grene KirkeHanne Kallestrup Kobbelgaard13/05 -22 10:30
Brede KirkeAnne Marie Baun13/05 -22 10:30
Nørre Løgum KirkeBent Oluf Damm13/05 -22 10:30
Filskov KirkeKarin Merete Rahbek-Engmarksgaard13/05 -22 10:30
Skodborg KirkeKim Klarlund Bach13/05 -22 10:30
Skovlund KirkeTrine Lydeking Pedersen13/05 -22 10:30
Brøns KirkeLinda Roslyng13/05 -22 10:30
Brøns KirkeLinda Roslyng13/05 -22 10:30
Vonge KirkeMorten Seindal Krabbe13/05 -22 11:00
Hjortlund KirkeOle Witte Madsen13/05 -22 11:00
Urup KirkeMarianne Hjernø Lesner13/05 -22 11:00
GrundtvigskirkenWilly Ole Christiansen13/05 -22 11:30
Askov KirkePeter Ole Finnemann Viuff13/05 -22 11:30
Brørup Gl. KirkeInge Klarlund Bach13/05 -22 14:00
Sønder Omme KirkePatricia Paarsgaard Beck Poulsen13/05 -22 14:30
Horne KirkeFinn Pedersen13/05 -22 19:30
Rousthøje KirkeCharlotte Locht14/05 -22 09:15
Brejning KirkeAnne Hillgaard14/05 -22 09:30
Vorgod KirkeGert Frost Nicolajsen14/05 -22 10:00
TreenighedskirkenCharlotte Thea Gade14/05 -22 10:00
Sønder Bork KirkeEbbe Sunesen14/05 -22 10:00
Lydum KirkeAnn Andersen14/05 -22 10:30
Rousthøje KirkeCharlotter Locht14/05 -22 11:00
Farup KirkeIngen præst15/05 -22 00:00
Vorgod KirkeGert Frost Nicolajsen15/05 -22 09:00
Thorstrup KirkeFinn Pedersen15/05 -22 09:00
Sankt Jacobi KirkeMorten Thaysen15/05 -22 09:00
Hoven KirkeBo Asbjørn Søndergaard Gimm15/05 -22 09:00
Lønborg KirkePeder-Henning Rugager Søderstjerna15/05 -22 09:00
Ringkøbing KirkeVivian Linnebjerg15/05 -22 09:00
Hvide Sande KirkeAndreas Sahlholdt15/05 -22 09:00
Branderup KirkeAndreas Lund Melchiorsen15/05 -22 09:00
Rejsby KirkeTorben Bramming15/05 -22 09:00
Aal KirkePeter Gjelstrup15/05 -22 09:00
JohanneskirkenInge Klarlund Bach15/05 -22 09:00
Lintrup KirkeAnne-Marie Schødt Moss Hansen15/05 -22 09:00
Agerbæk KirkeSøren Lydeking Pedersen15/05 -22 09:00
Sønder Vium KirkeSimon Møller Olesen15/05 -22 09:00
Bække KirkeMira Bang Pedersen15/05 -22 09:00
Bejsnap KirkeMarianne Holst-Larsen15/05 -22 09:00
Billund KirkeSolvej Paabøl Andersen15/05 -22 09:00
Randerup KirkeAnne Marie Baun15/05 -22 09:00
Skrave KirkeKim Klarlund Bach15/05 -22 09:00
Højst KirkeThorsten Bjerg Christensen15/05 -22 09:00
Torsted KirkeUnna-Pernille Gjørup15/05 -22 09:00
Gadbjerg KirkeHeinrich W. Pedersen15/05 -22 09:00
Filskov KirkeKarin Merete Rahbek-Engmarksgaard15/05 -22 09:00
Skovlund KirkeTrine Lydeking Pedersen15/05 -22 09:00
Sneum KirkeJakob Sillasen Schmidt15/05 -22 09:00
Øster NykirkeMorten Seindal Krabbe15/05 -22 09:30
Jernved KirkeKatrine Gaub15/05 -22 09:30
Malt KirkePeter Viuff15/05 -22 09:30
Vester NykirkeUffe Vestergaard Pedersen15/05 -22 09:30
Zions KirkeJohannes Sloth Christensen15/05 -22 10:00
Toftlund KirkePeter Boyschau15/05 -22 10:00
TreenighedskirkenCharlotte Thea Gade15/05 -22 10:00
Vor Frelsers KirkeTrine Villumsen15/05 -22 10:00
GrundtvigskirkenWilly Ole Christiansen15/05 -22 10:00
Tønder KristkirkePræst: Kirsten Elisabeth Christensen15/05 -22 10:00
Tønder KristkirkePræst: Kirsten Elisabeth Christensen15/05 -22 10:00
Sædden KirkeBent Skovhus Christensen15/05 -22 10:00
Ribe DomkirkeJens Torkild Bak15/05 -22 10:00
Seem KirkeSigne Inge von Oettingen15/05 -22 10:00
Næsbjerg Kirkeingen tjeneste15/05 -22 10:00
Andst KirkeHelle Elberg Torp15/05 -22 10:00
Skjern KirkePoul Ivan Madsen15/05 -22 10:00
Jerne KirkeSarah Asp15/05 -22 10:00
Ubjerg KirkeDorothea Lindow15/05 -22 10:00
Sønder Omme KirkePatricia Paarsgaard Beck Poulsen15/05 -22 10:00
Vejen KirkeHenrik Skov-Pedersen15/05 -22 10:00
Sønder Nissum KirkeJakob Sandal15/05 -22 10:00
Gesten KirkeAnja Evelyn Holm Heitmann15/05 -22 10:00
Jels KirkeAnne-Marie Schødt Moss Hansen15/05 -22 10:00
Bedsted KirkeHeine Holmgaard15/05 -22 10:00
Lindknud KirkeDorte Kirkegaard15/05 -22 10:00
Skads KirkeMette Præstegaard Friis15/05 -22 10:00
Tjæreborg KirkeJakob Sillasen Schmidt15/05 -22 10:15
Fjelstervang KirkeGert Frost Nicolajsen15/05 -22 10:30
Møgeltønder KirkeChristina Rygaard Kristiansen15/05 -22 10:30
Horne KirkeFinn Pedersen15/05 -22 10:30
Sankt Jacobi KirkeMette Hvid-Olsen15/05 -22 10:30
Hodde KirkeLars Bom Nielsen15/05 -22 10:30
Årre KirkeMichael Bye Walus Bergerud15/05 -22 10:30
Grimstrup KirkeCharlotte Locht15/05 -22 10:30
Faster KirkeSimon Møller Olesen15/05 -22 10:30
Tarm KirkePeder-Henning Rugager Søderstjerna15/05 -22 10:30
Ådum KirkeBo Asbjørn Søndergaard Gimm15/05 -22 10:30
Bryndum KirkeEgil Hvid-Olsen15/05 -22 10:30
Abild KirkeErling Bjerrum-Petersen15/05 -22 10:30
Staby KirkeJesper Wiborg Andersen15/05 -22 10:30
Veerst KirkeMira Bang Pedersen15/05 -22 10:30
Hee KirkeLars Christoffersen15/05 -22 10:30
Haurvig KirkeAndreas Sahlholdt15/05 -22 10:30
Kvaglund KirkePeter Marius Sode Jensen15/05 -22 10:30
Nørup KirkeHeinrich Wichmann Pedersen15/05 -22 10:30
Rødding KirkeKim Bach15/05 -22 10:30
Hviding KirkeTorben Bramming15/05 -22 10:30
Åstrup KirkeJacob Bjorholm15/05 -22 10:30
Hostrup KirkeThorsten Bjerg Christensen15/05 -22 10:30
Vedersø KirkeUnna-Pernille Gjørup15/05 -22 10:30
Lunde KirkeThomas Ancher Uth15/05 -22 10:30
Kvong KirkeAnn Andersen15/05 -22 10:30
Videbæk KirkeRuben Elkjær Kristensen15/05 -22 10:30
Henne KirkeThue Raakjær Jensen15/05 -22 10:30
Folding KirkeInge Klarlund Bach15/05 -22 10:30
Gammel Sogn KirkeHans Ole Krebs Lange15/05 -22 10:30
Ølgod KirkeMarianne Holst-Larsen15/05 -22 10:30
Skærbæk KirkeAndreas Lund Melchiorsen15/05 -22 10:30
Grene KirkeSolvej Paabøl Andersen15/05 -22 10:30
Give KirkeMie Faarkrog15/05 -22 10:30
Gørding KirkePernille Plesner Troldborg15/05 -22 10:30
Sankt Clemens KirkeIan Gregers M Ørtenblad-Andsager15/05 -22 10:30
Ho KirkePeter Gjelstrup15/05 -22 10:30
Emmerlev KirkeAnne Marie Baun15/05 -22 10:30
Løgumkloster KirkePer Vibskov Nielsen15/05 -22 10:30
Velling KirkeVivian Linnebjerg15/05 -22 10:30
Starup KirkeSøren Lydeking Pedersen15/05 -22 10:30
Nørre Løgum KirkeBent Oluf Damm15/05 -22 10:30
Dejbjerg KirkePoul Nyborg15/05 -22 10:30
Ansager KirkeTrine Lydeking Pedersen15/05 -22 10:30
Folding KirkeInge Klarlund Bach15/05 -22 10:30
Skærbæk kirkeAndreas Lund Melchiorsen15/05 -22 10:30
Skærbæk kirkeAndreas Lund Melchiorsen15/05 -22 10:30
Vester KirkeMorten Seindal Krabbe15/05 -22 11:00
Sankt Katharine KirkeKevin Ocksen Asmussen15/05 -22 11:00
Hunderup KirkeOle Witte Madsen15/05 -22 11:00
Askov KirkePeter Ole Finnemann Viuff15/05 -22 11:00
Nollund KirkeMattias Skærved15/05 -22 11:00
Herborg KirkeJens Borg Spliid15/05 -22 14:00
Skjern KirkePoul Nyborg15/05 -22 14:00
Videbæk KirkeRuben Elkjær Kristensen15/05 -22 15:30
No KirkeLars Christoffersen15/05 -22 19:00
Grindsted KirkeSteen Frøjk Søvndal16/05 -22 19:30
Vorgod KirkeJohannes Esmarch17/05 -22 17:00
Toftlund KirkeMarianne Holm Zeuthen19/05 -22 17:00
Fjelstervang KirkeJohannes Esmarch19/05 -22 17:00
Grindsted KirkeSteen Frøjk Søvndal20/05 -22 07:30
Væggerskilde KirkeAnne Hillgaard21/05 -22 10:30
Tønder KristkirkePræst: Trine Hauge Nielsen22/05 -22 08:30
Skjoldbjerg KirkeSusanne Østbjerg Kargo22/05 -22 09:00
Sankt Jacobi KirkeMorten Thaysen22/05 -22 09:00
Årre KirkeMichael Bye Walus Bergerud22/05 -22 09:00
Nordby KirkeNanna Dusgård Coln22/05 -22 09:00
Stauning KirkeClaus Thomas Mynster Nielsen22/05 -22 09:00
Grimstrup KirkeCharlotte Locht22/05 -22 09:00
Andst KirkeMartin Kobbersmed22/05 -22 09:00
Tarm KirkeBirgitte Kirstine Nør Jahn22/05 -22 09:00
Guldager KirkeBrian Bannerholt22/05 -22 09:00
Nørre Bork KirkeSolvejg Dam-Hein,Poul Ivan Madsen22/05 -22 09:00
Ulfborg KirkeMargrethe Bendtsen22/05 -22 09:00
Hee KirkeLars Christoffersen22/05 -22 09:00
Branderup KirkeCaspar Gregers Jensen22/05 -22 09:00
Sønder Omme KirkeKarin Rahbek-Engmarksgaard22/05 -22 09:00
Hostrup KirkeThorsten Bjerg Christensen22/05 -22 09:00
Vedersø KirkeInge-Dorthe Brønden Kaasgaard22/05 -22 09:00
Lunde KirkeThomas Ancher Uth22/05 -22 09:00
Hygum Kirke22/05 -22 09:00
Henne KirkeThue Raakjær Jensen22/05 -22 09:00
Finderup KirkeRuben Elkjær Kristensen22/05 -22 09:00
Gammel Sogn KirkeHans Ole Krebs Lange22/05 -22 09:00
Bække KirkeVikar22/05 -22 09:00
Thorsminde KirkeJakob Sandal22/05 -22 09:00
Lem KirkeVivian Linnebjerg22/05 -22 09:00
Ølgod KirkeElse Juul22/05 -22 09:00
Bedsted KirkeBent Oluf Damm22/05 -22 09:00
Troldhede KirkeJohannes Esmarch22/05 -22 09:00
Ho KirkePeter Gjelstrup22/05 -22 09:00
Brede KirkeAnne Marie Baun22/05 -22 09:00
Sønder Skast KirkeBjarne Hjort22/05 -22 09:00
Starup KirkeSøren Lydeking Pedersen22/05 -22 09:00
Dejbjerg KirkePoul Nyborg22/05 -22 09:00
Givskud KirkeHenriette Hauritz Jørgensen22/05 -22 09:00
Skodborg KirkeKim Klarlund Bach22/05 -22 09:00
Ansager KirkeTrine Lydeking Pedersen22/05 -22 09:00
Væggerskilde KirkeAnne Hillgaard22/05 -22 09:00
Hovborg KirkeSidsel K. Blom22/05 -22 09:00
Horne KirkeLars Bom Nielsen22/05 -22 09:00
Gørding KirkePernille Plesner Troldborg22/05 -22 09:15
Vonge KirkeDiana Elisa Rasmussen22/05 -22 09:30
Gredstedbro KirkeKatrine Gaub22/05 -22 09:30
Malt KirkePeter Viuff22/05 -22 09:30
Sankt Knuds KirkeElise Lind Balslev22/05 -22 09:30
Øse KirkeLene Bruun-Kristensen22/05 -22 09:30
Grindsted KirkeSteen Frøjk Søvndal22/05 -22 09:30
Kalvslund KirkeMarike Runz22/05 -22 09:30
Zions KirkeDaniel Ettrup Larsen22/05 -22 10:00
TreenighedskirkenCharlotte Thea Gade22/05 -22 10:00
Vor Frelsers KirkeChristian Bogh22/05 -22 10:00
Tønder KristkirkePræst: Dorothea Lindow22/05 -22 10:00
Sædden KirkeHans Petur Kirkegaard22/05 -22 10:00
Ribe DomkirkeTorben Bramming22/05 -22 10:00
GrundtvigskirkenJane Marie Sognstrup22/05 -22 10:00
Hjerting KirkeGeorg Johannes Græsholt22/05 -22 10:00
Vejen KirkeElse-Marie Hoffmeyer22/05 -22 10:00
Hemmet KirkeMartin Jensen22/05 -22 10:00
Jels KirkeAnne-Marie Schødt Moss Hansen22/05 -22 10:00
Farup KirkeRuth H. Svendsen22/05 -22 10:00
Jerne KirkePoul Erik Kammersgaard22/05 -22 10:00
Skads KirkeMette Præstegaard Friis22/05 -22 10:00
Gesten KirkeAnja Evelyn Holm Heitmann22/05 -22 10:15
Sneum KirkeJakob Sillasen Schmidt22/05 -22 10:15
Toftlund KirkePeter Boyschau22/05 -22 10:30
Vorgod KirkeJohannes Esmarch22/05 -22 10:30
Vorbasse KirkeSusanne Østbjerg Kargo22/05 -22 10:30
Møgeltønder KirkeChristina Rygaard Kristiansen22/05 -22 10:30
Sankt Jacobi KirkeThomas H. Poulsen22/05 -22 10:30
Hodde KirkeLars Bom Nielsen22/05 -22 10:30
Fåborg KirkeMichael Bye Walus Bergerud22/05 -22 10:30
Rousthøje KirkeCharlotte Locht22/05 -22 10:30
Skjern KirkeClaus Thomas Mynster Nielsen22/05 -22 10:30
Hostrup KirkeBrian Bannerholt22/05 -22 10:30
Ringkøbing KirkeJørgen Paakjær Moeslund22/05 -22 10:30
Abild KirkeErling Bjerrum-Petersen22/05 -22 10:30
Staby KirkeJesper Wiborg Andersen22/05 -22 10:30
No KirkeLars Christoffersen22/05 -22 10:30
Nørre Gørding KirkeMargrethe Bendtsen22/05 -22 10:30
Lyngvig KirkeAndreas Sahlholdt,Andreas Sahlholdt22/05 -22 10:30
Agerskov KirkeCaspar Gregers Jensen22/05 -22 10:30
Kvaglund KirkeJakob Wilms Nielsen22/05 -22 10:30
Brejning KirkeAnne Hillgaard22/05 -22 10:30
Rødding KirkeKim Bach22/05 -22 10:30
Rindum KirkeJørgen Moeslund,Mogens Thams22/05 -22 10:30
Holsted KirkeN.N.22/05 -22 10:30
Randbøl KirkeChristina Munk Storm22/05 -22 10:30
Outrup KirkeThomas Ancher Uth22/05 -22 10:30
Hjerting Kirke22/05 -22 10:30
Hjerting Kirke22/05 -22 10:30
Videbæk KirkeFlemming Harpøth Møller22/05 -22 10:30
Lønne KirkeThue Raakjær Jensen22/05 -22 10:30
Sædding KirkeRuben Elkjær Kristensen22/05 -22 10:30
Folding KirkeSidsel Keibel Blom22/05 -22 10:30
Ny Sogn KirkeHans Ole Krebs Lange22/05 -22 10:30
Agerbæk KirkeSøren Lydeking Pedersen22/05 -22 10:30
Nørre Omme KirkeLykke Kloch Sørensen22/05 -22 10:30
Husby KirkeJakob Sandal22/05 -22 10:30
Strellev KirkeElse Juul22/05 -22 10:30
Grene KirkePeter Hjorth Fredensborg22/05 -22 10:30
Give KirkeTherkel Havtorn22/05 -22 10:30
Aal KirkeMette Frydendahl Tarbensen22/05 -22 10:30
Skærbæk KirkeAndreas Lund Melchiorsen22/05 -22 10:30
Visby KirkeAnne Marie Baun22/05 -22 10:30
Ballum KirkeBjarne Hjort22/05 -22 10:30
Løgumkloster KirkeSten Haarløv22/05 -22 10:30
Velling KirkeVivian Linnebjerg22/05 -22 10:30
Højst KirkeThorsten Bjerg Christensen22/05 -22 10:30
Stenderup KirkeHanne Kobbelgaard22/05 -22 10:30
Hover KirkeInge-Dorthe Brønden Kaasgaard22/05 -22 10:30
Vester NykirkePernille Troldborg22/05 -22 10:30
Gadbjerg KirkeHenriette Hauritz Jørgensen22/05 -22 10:30
Sønder Bork KirkeSolvejg Dam-Hein,Poul Ivan Madsen,Solvejg Dam-Hein22/05 -22 10:30
Folding KirkeSidsel Keibel Blom22/05 -22 10:30
Brøns KirkeCamilla Eilskov Friis22/05 -22 10:30
Brøns KirkeCamilla Eilskov Friis22/05 -22 10:30
Thyregod KirkeDiana Elisa Rasmussen22/05 -22 11:00
Næsbjerg KirkeLene Bruun-Kristensen22/05 -22 11:00
Sønderho KirkeNanna Dusgård Coln22/05 -22 11:00
Øster Lindet KirkeJoanna Pedersen22/05 -22 11:00
Vilslev KirkeKatrine Gaub22/05 -22 11:00
Sankt Katharine KirkeSimon Talbo Linneberg Stubkjær22/05 -22 11:00
Askov KirkePeter Ole Finnemann Viuff22/05 -22 11:00
Sankt Ansgar KirkeElise Lind Balslev22/05 -22 11:00
Urup KirkeSteen Frøjk Søvndal22/05 -22 11:00
Børsmose KirkeMette Frydendahl Tarbensen22/05 -22 12:00
Mandø KirkeTherese Bering Solten22/05 -22 14:00
Læborg KirkeHenrik Skov-Pedersen22/05 -22 14:00
Billund KirkePeter Hjorth Fredensborg22/05 -22 14:00
Sankt Clemens KirkeThorsten Bjerg Christensen22/05 -22 14:00
Sædden KirkeBent Skovhus Christensen22/05 -22 16:00
Lyne KirkeSolvejg Dam-Hein,Poul Ivan Madsen22/05 -22 16:00
Vester Vedsted KirkeTherese Bering Solten22/05 -22 17:00
Farup KirkeIngen præst26/05 -22 00:00
Vorbasse KirkeJørgen Johansen, Hejnsvig26/05 -22 09:00
Hodde KirkeLars Bom Nielsen26/05 -22 09:00
Sønderho KirkeNanna Dusgård Coln26/05 -22 09:00
Faster KirkeMartin Jensen,Simon Møller Olesen26/05 -22 09:00
Aal KirkeMette Frydendahl Tarbensen26/05 -22 09:00
Ådum KirkeBo Asbjørn Søndergaard Gimm26/05 -22 09:00
Vemb KirkeGitte E. Hansen26/05 -22 09:00
Haurvig KirkeBirgit Morsing Madsen26/05 -22 09:00
Agerskov KirkeCaspar Gregers Jensen26/05 -22 09:00
Brejning KirkeLykke Kloch Sørensen26/05 -22 09:00
Øster Lindet KirkeKim Bach26/05 -22 09:00
Rindum KirkeHans Ole Krebs Lange26/05 -22 09:00
Holsted KirkeJacob Bjorholm26/05 -22 09:00
Hviding KirkeJens Torkild Bak26/05 -22 09:00
Stadil KirkeUnna-Pernille Gjørup26/05 -22 09:00
Kvong KirkeAnn Andersen26/05 -22 09:00
Vejen KirkeElse-Marie Hoffmeyer26/05 -22 09:00
Hanning KirkePreben Skov Jensen26/05 -22 09:00
Husby KirkeJakob Sandal26/05 -22 09:00
Jels KirkeElizabeth Dalsgaard Fonsmark26/05 -22 09:00
Nørre Vium KirkeJens Borg Spliid26/05 -22 09:00
Sankt Clemens KirkeIan Gregers M Ørtenblad-Andsager26/05 -22 09:00
Brede KirkeAnne Marie Baun26/05 -22 09:00
Randerup KirkeBjarne Hjort26/05 -22 09:00
Velling KirkeVivian Linnebjerg26/05 -22 09:00
Thorstrup KirkeFinn Pedersen26/05 -22 09:00
Dejbjerg KirkePoul Nyborg26/05 -22 09:00
Sneum KirkeJakob Sillasen Schmidt26/05 -22 09:00
Grindsted KirkeMattias Skærved26/05 -22 09:30
Zions KirkeNiels Jørgen Kobbersmed26/05 -22 10:00
Vilslev KirkeOle Witte Madsen26/05 -22 10:00
TreenighedskirkenIngrid Lisby Schmidt26/05 -22 10:00
Vor Frelsers KirkeChristian Bogh26/05 -22 10:00
Sædden KirkeCarina Helen Hansson26/05 -22 10:00
Ribe DomkirkeSigne Inge von Oettingen26/05 -22 10:00
Seem KirkeTorben Bramming26/05 -22 10:00
GrundtvigskirkenWilly Ole Christiansen26/05 -22 10:00
Andst KirkeHelle Elberg Torp26/05 -22 10:00
Ulfkær KirkeGitte Elisabeth Hansen26/05 -22 10:00
Hjerting KirkeArne Mårup26/05 -22 10:00
Darum KirkeThea Emilie Laukamp Nielsen26/05 -22 10:00
Vester NykirkeUffe Vestergaard Pedersen26/05 -22 10:00
Skads KirkeMette Præstegaard Friis26/05 -22 10:00
Tjæreborg KirkeJakob Sillasen Schmidt26/05 -22 10:15
Toftlund KirkeMarianne Holm Zeuthen26/05 -22 10:30
UdeforsamlingshusetJohannes Esmarch26/05 -22 10:30
Møgeltønder KirkeChristina Rygaard Kristiansen26/05 -22 10:30
Sankt Jacobi KirkeMette Hvid-Olsen26/05 -22 10:30
Tistrup KirkeLars Bom Nielsen26/05 -22 10:30
Årre KirkeMichael Bye Walus Bergerud26/05 -22 10:30
Årre kirkeMichael Bergerud26/05 -22 10:30
Stauning KirkeClaus Thomas Mynster Nielsen26/05 -22 10:30
Skjern KirkePoul Nyborg26/05 -22 10:30
Tarm KirkeBirgitte Kirstine Nør Jahn26/05 -22 10:30
Hoven KirkeBo Asbjørn Søndergaard Gimm26/05 -22 10:30
Lønborg KirkePeder-Henning Rugager Søderstjerna26/05 -22 10:30
Guldager KirkeBrian Bannerholt26/05 -22 10:30
Sønder Bork KirkeSolvejg Dam-Hein26/05 -22 10:30
Ringkøbing KirkeMargrethe Dahlerup Koch26/05 -22 10:30
Bryndum KirkeEgil Hvid-Olsen26/05 -22 10:30
Abild KirkeErling Bjerrum-Petersen26/05 -22 10:30
Madum KirkeJesper Wiborg Andersen26/05 -22 10:30
Hvide Sande KirkeBirgit Morsing Madsen26/05 -22 10:30
Gjesing KirkeLine Søgaard Christensen26/05 -22 10:30
Branderup KirkeCaspar Gregers Jensen26/05 -22 10:30
Kvaglund KirkeJakob Wilms Nielsen26/05 -22 10:30
Rødding KirkeErling Kristensen26/05 -22 10:30
Nørup KirkeHeinrich Wichmann Pedersen26/05 -22 10:30
Åstrup KirkeJacob Bjorholm26/05 -22 10:30
Tim KirkeUnna-Pernille Gjørup26/05 -22 10:30
Lunde KirkeThomas Ancher Uth26/05 -22 10:30
Nørre Nebel KirkeAnn Andersen26/05 -22 10:30
Lintrup Kirke26/05 -22 10:30
Hygum Kirke26/05 -22 10:30
Videbæk KirkeFlemming Harpøth Møller26/05 -22 10:30
Læborg KirkePeter Kiel Nielsen26/05 -22 10:30
Henne KirkePeter Gjelstrup26/05 -22 10:30
Bølling KirkePreben Skov Jensen26/05 -22 10:30
Gammel Sogn KirkeHans Ole Krebs Lange26/05 -22 10:30
Sønder Vium KirkeMartin Jensen26/05 -22 10:30
Bække KirkeMira Bang Pedersen26/05 -22 10:30
Sønder Nissum KirkeJakob Sandal26/05 -22 10:30
Hvide Sande KirkeBirgit Morsing Madsen26/05 -22 10:30
Sønder Lem KirkeVivian Linnebjerg26/05 -22 10:30
Ølgod KirkeElse Juul26/05 -22 10:30
Bedsted KirkeHeine Holmgaard26/05 -22 10:30
Billund KirkeSolvej Paabøl Andersen26/05 -22 10:30
Troldhede KirkeJens Borg Spliid26/05 -22 10:30
Skærbæk KirkeAndreas Lund Melchiorsen26/05 -22 10:30
Emmerlev KirkeAnne Marie Baun26/05 -22 10:30
Hjerpsted KirkeBjarne Hjort26/05 -22 10:30
Løgumkloster KirkeSten Haarløv26/05 -22 10:30
Højst KirkeHeine Holmgaard26/05 -22 10:30
Nørre Løgum KirkeBent Oluf Damm26/05 -22 10:30
Gadbjerg KirkeHenriette Hauritz Jørgensen26/05 -22 10:30
Filskov KirkeKarin Merete Rahbek-Engmarksgaard26/05 -22 10:30
Ansager KirkeTrine Lydeking Pedersen26/05 -22 10:30
Vodder KirkeCamilla Eilskov Friis26/05 -22 10:30
Vodder KirkeCamilla Eilskov Friis26/05 -22 10:30
Lindknud KirkeDorte Kirkegaard26/05 -22 10:30
Horne KirkeFinn Pedersen26/05 -22 10:30
Give KirkeMie Faarkrog26/05 -22 10:30
Nordby KirkeNanna Dusgård Coln26/05 -22 11:00
Aal KirkeMette Frydendahl Tarbensen26/05 -22 11:00
Sankt Ansgar KirkeCharlotte Rossel26/05 -22 11:00
Nollund KirkeMattias Skærved26/05 -22 11:00

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret.

Dine kommentarer hjælper os med at forbedre vores produkter og tjenester, så vi bliver ved med at registrere dem. Vi bruger kommentaren også til fremtidig reference. For yderligere oplysninger henvises til vores politik om beskyttelse af personlige oplysninger.

Vi beholder dit navn, så vi kan kommunikere med dig. For yderligere oplysninger henvises til vores politik om beskyttelse af personlige oplysninger.
Vi opbevarer din e-mail, så vi kan kommunikere med dig . For yderligere oplysninger henvises til vores politik om beskyttelse af personlige oplysninger.

Vi opbevarer din webadresse på din hjemmeside, så vi kan kommunikere med dig om vores produkt og tjenester. For yderligere oplysninger henvises til vores politik om beskyttelse af personlige oplysninger.

%d bloggers like this: